- ELECTRICAL
- Γείωση - Αντικεραυνική Προστασία
- Ράβδοι Γείωσης & Εξαρτήματα
- Brand
- Eurolamp
- ΣΦΙΓΚΤΗΡΑΣ ΓΕΙΩΣΗΣ Φ16

3-10 Days
ΣΦΙΓΚΤΗΡΑΣ ΓΕΙΩΣΗΣ Φ16
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-08501
2,56€
Ex Tax: 2,56€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΦΙΓΚΤΗΡΑΣ ΓΕΙΩΣΗΣ Φ16
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ16mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,024kg |
| Μήκος | 42mm |
| Νούμερο Προϊόντος | Φ16 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό & Μπρούτζος/ Metallic & Brass |
| Χρώμα Προϊόντος | Ορείχαλκος/ Brass |
